درباره نویسنده

مطالب مرتبط

11 Comments

 1. 1

  آرش

  خخخخخخ
  ادعای مطرح‌شده در کتابی جدید:
  مصرف بیش از حد کوکائین عامل مرگ «هیتلر»
  یک نویسنده آلمانی در کتاب جدیدش مدعی شده آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم بر اثر مصرف بیش از حد کوکائین درگذشته است.
  یک کتاب جدید آلمانی مدعی شده آدولف هیتلر، رهبر آلمان نازی در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم بر اثر مصرف بیش از حد کوکائین، جانش را از دست داده است.

  «نورمن اوهلر» نویسنده آلمانی در کتاب جدید خود ادعا کرده که صدراعظم اسبق آلمان بعد از تزریق این دارو از طریق بینی‌اش در سپتامبر سال 1944 فوت کرده است.

  طبق نوشته وبگاه روزنامه ایندیپندنت، این کتاب با عنوان Drugs in the Third Reich (استفاده از مواد مخدر در رایش سوم) قرار است در ماه جاری میلادی منتشر شود.

  نویسنده ادعا کرده علی‌رغم اینکه حزب نازی در بیانیه‌های علنی استفاده از کوکائین را عامل انحطاط اخلاقی معرفی می‌کرد، هیتلر بعد از آنکه از سوء قصد به جانش در جولای سال 1944 جان سالم به در برد، برای درمان پارگی پرده گوشش به پزشک شخصی‌اش «تئودور مورل» مراجعه کرده و از وی درخواست کرد به وی کوکائین تزریق کند.

  مطابق یک روایت که دکتر اروین گیسینگ، دستیار مورل نوشته هیتلر بین جولای و سپتامبر همان سال دست‌کم 50 بار از این ماده مخدر به صورت استنشاق از راه بینی و جذب از راه گلو استفاده کرد.

  اما دکتر مورل روز اول اکتبر بعد از یافتن علائمی از وابستگی بدنی هیتلر به کوکائین و اثرگذاری آن روی تصمیم‌گیری‌های او از دادن مقادیر بیشتر دارو به این دیکتاتور آلمانی امتناع کرده و خواستار انجام آزمایش‌هایی برای بررسی سلامت جسمی وی شد.

  مطابق این ادعا، هیتلر در زمان انجام آزمایش‌های مذکور به دکتر مورل گفت: «یک بار دیگر به بینی من نگاه کن و آن کوکائین را به من بده تا از شر این فشار در سرم خلاص شوم. کارهای مهمی هست که امروز باید انجام بدهم.»

  دوز بعدی دارو به حدی قوی بود که هیتلر هوشیاری‌اش را از دست داد و در معرض خطر فلج تنفسی قرار گرفت.

  اوهلر در چکیده‌ای از کتاب که پایگاه وایس‌نیوز منتشر کرده نوشته که در صورت صحت این روایت، هیتلر جانش را بر اثر مصرف بیش از حد دارویی از دست داده که همواره دیگران را از مصرف آن منع می‌کرد.

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 4

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 2. 2

  نریمان

  ممنون از مطالبتون کاشکی این کمبودی ها گریبانگیر ارتش المان نمیشد المان شکست نمیخورد

  Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 2

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 3. 3

  امیرپویا

  1- “آلمان در این جنگ به دلایل کاملا نظامی شکست خورد. علل این شکست را باید در اشتباهات مرتکب شده توسط فرماندهان عالی ارتش در استفاده اشتباه از قدرت آلمان جستجو کرد.”
  – سوال: پس چرا در ابتدای جنگ پیروز جنگ بود و توانسته بود کل اروپا رو تا سال 1943 تقریبا تصرف کنه؟ با اینکه فرماندهی جنگ همچنان با اقای هیتلر بود!
  توی هیچ کدوم از دلایل بیان شده در بخش اول خیانت برخی از ژنرال های ارتش مثل فیلد مارشال پائولوس ذکر نشده (که بالاخره 100 هزار نیرو رو مطابق با میل خودش تسلیم کرد درسته هیتلر میگفت باید تا اخرین قطره خون بجنگی ولی راه سومی هم در هنگام نبرد کورسک (اگر اشتباه نکنم) بوجود اومده بود که مخالف هر دو تصمیمگیری بود برای چندین ساعت معبری باز شده بود که نیروهای ارتش ششم از استالینگراد عقب نشینی کنن-چرا این تصمیم از طرف پائولوس گرفته نشد بالاخره اختیار دار ارتش ششم در اون زمان ایشون بودن!) و یا اشتباهات در تصمیم گیری فرماندهان نظامی منطقه عملیاتی در نبرد “آردن” در اواخر جنگ و تمرکز نیرو در غرب بجای شرق و جلوی بولشیویک های وحشی و تسلیم شدن به غربی ها بجای جنگیدن مقابل وحشیهای شرقی!…
  2- “بدین صورت بود که هرمان گورینگ کلمه (بزرگترین رهبر نظامی تمام زمان ها) را برای هیتلر بکار برد.”
  -سوال: ایا واقعا نبود؟ هنوز تا این زمان 2017 هیچ کسی توانسته ارضی به وسعت تمام اروپا رو -البته نیمی از ان با سیاست دیپلماتیک و البته نیم دیگر رو با لشکر کشی- بدست بیاره اون هم از یک کشور ورشکسته چنین کشوری بسازه!
  3- “تنها گروهی که با شک و تردید به تصمیمات هیتلر نگاه می کردند برخی ژنرال های ارتش بودند.”
  – سوال: ایا همین شک باعث نشد بعضی از امرای ارتش خیانت کنند و یا بخوان پیشوا رو ترور کنن؟ … کمترین ش اینه که اون امرای ارتش اعتماد به نفس نداشتند به ایمانشون کاری ندارم، ولی واقعیت اینه که نمیشد هیچ جوره دست بالا رو توی جنگ حفظ نکنی و فقط به مرزهای قبل از 1914 المان برگردی و انتظار داشته باشی انگلستان و فرانسه فقط و فقط بشینن و تماشا کنن اونها منافع شون رو از دست داده بودن و تحمل پذیرفتن یک قدرت رو در جهان نداشتن، حتما ایشون میدونستند که در چند زمان مختلف اقای هیتلر در موقعی که دست بالا رو توی جنگ داشتن پیغام صلح رو به انگلستان و عقب نشینی تا مرزهای 1914 امپراطوری المان رو میده ولی اونها ادامه ی جنگ رو میخواستن – اولین پیغام به انگلستان بعد از اشقال نیمی از لهستان و دومین ش بعد از اشقال فرانسه بوده-
  4- ” برآورد صحیح و درستی از وضعیت دفاعی ارتش آلمان و همچنین وضعیت قوای دشمن نداشت و تصمیماتش بر مبنای گمانه زنی های نادرست بود.”
  سوال: ایشون که شب خواب نمیدیدن که المان چی داره و چی نداره حتما یکی به ایشون گزارش میداده و متاسفانه واقعی نبوده گزارشش؟ – با تمام این توصیفات البته اعتقاد دارم که هیتلر در 1943 به بعد دیگه به ژنرالها ش اعتماد نداشت و زیاد به حرف کسی گوش نمیداد-
  5- “تنها در موارد بسیار معدودی هیتلر استدلال فرماندهان ارتش برای از دست دادن سرزمین های تحت اشغال آلمان را می پذیرفت و راضی به عقب نشینی می شد. این وضعیت موجب شد حملات ارتش ضعیف و غیرموثر باشد و در ادامه سربازان دیگر قادر به حفظ مواضع خود نبوده و آلمان قلمرو بیشتری را از دست می داد.”
  سوال: پس بعضی وقتا هم حرف فرماندهان ارتش رو گوش میداده؟ و در ادامه گفته میشه وقتی عقب نشینی صورت میگرفته که با نظر فرماندهان ارتش مصاعد بوده حملات ارتش ضعیف و غیر موثر بوده و نتیجه عکس میداده و بیشتر قلمرو از دست میدادن؟ :)) بنظر یکمی ضد و نقیض شد که حرفهای این فرمانده محترم!
  6- کلا اواخر مطلب فوق بسیار جالب بود و دید تازه ای به بنده داد.

  بسیار متشکرم از مطالبی که به اشتراک میگذارید.

  Like or Dislike: Thumb up 4 Thumb down 2

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 4. 4

  klose

  بین همه این موارد جای متحد های ضعیف خالیه ژاپن و ایتالیا اشتباهات زیادی داشتن و المان رو مجبور به دخالت توی جنگ هایی میکردن که سودی براش نداشت
  روی کاغذ هم آمریکا انگلیس فرانسه شانس بیشتری برای پیروزی دارن تا المان ایتالیا ژاپن

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 1

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 5. 5

  درود بر پیشوا

  وبسایت شما زمانی ارزشمند هست که یک کاری و یک عملی انجام بدهد که سودمند باشد و گرنه فقط نوشتن مقاله بی فایده می باشد.من مخالف وبسایت شما نیستم اما اگر فقط به نوشتن مقاله اکتفا شود شما به جائی نمی رسید.مثلا ایا کسی که از خدا طلب پول و ثروت کند و هیچ کاری نکند ایا به جائی می رسد.ایا فقط با نماز و روز و کار نکردن می توان به خدا یا بهشت رسید. جواب صد در صد منفی است.تا زمانی که شما به این تفکر نازیسم عمل نکنید و فقط شعار و مقاله باشد هر گز پیشرفت نمی کنید.خود هیتلر هم فقط سخنرانی نکرد بلکه کارهائی هم کرد.اگر مردم فقط به فکر نماز و روزه بودند نه امروز جمهوری اسلامی و حکومت اسلامی در کار بود و نه ایرانی.اگر مردم دین را از سیاست جدا بدانند مطمئنا امثال قذافی و صدام و ……بر انها حکومت می کنند.اگر هیتلر هیتلر شد به خاطر اسم و فامیلش و فقط سخنرانی هایش نبود بلکه یک سری تلاش هائی هم کرد و تنها به خاطر اشتباهاتش شکست خورد و امروز فقط اسم او مانده و تصاویر و فیلم هایش.عقب مانده کسی است که تنها صحبت کند و به حرف هایش عمل نکند و این قطعا حقیقت هست.

  Hot debate. What do you think? Thumb up 5 Thumb down 3

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 6. 6

  امیررضا

  آلمان نباید به شوروی حمله میکرد. بزگترین اشتباه متحدین همین بود. ژاپن میتونست با حمله به شرق شوروی اشتباه آلمان رو جبران کنه. اما اشتباهی بزرگ تر کرد. به آمریکا حمله کرد و یک نیروی تازه نفس به نام آمریکا رو به دشمن اضافه کرد.

  Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 2

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 7. 7

  درود بر پیشوا

  من صد درصد با نظر اقای امیر رضا موافقم-حقیقت در واقع همین است.

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 2

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 8. 8

  Thunderbolt

  تمام اعمال هیتلر صحیح بوده بخصوص سوزوندن یهودیان و حمله به غرب،یک اشتباه داشت اون هم حمله به شرق و شوروی که اونم قبل از حمله دیده شده بود تحرکات نظامی داشت شوروری نزدیک مرز المان که احتمالا قصد حمله داشت ولی المان پیشدستی کرد….
  ما همه آریایی هستیم و افتخارمون کوروش هخامنش و هیتلر هستند.
  درود بر آریایی ها~مرگ بر یهود و عرب

  Hot debate. What do you think? Thumb up 6 Thumb down 4

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 9. 9

  درود بر پیشوا

  سوزوندن یهودیان دروغ محضه-هیتلر به هیچ کسی ظلم نکرد و دستور ظلم و ستم هم به کسی نداد.بعد از جن و در اثر تبلیغات متفقین که متاسفانه همچنان ادامه داره شخصیت متحدین را بسیار پائین اوردن.قطعا دیگه زمان به عقب بر نمی گرده و این غیر ممکنه لیکن باید از اشتباهات درس گرفت تا دیگر تکرار نشوند.ظلم و ستم در جنگ جهانی دوم و همچنین بعد از ان را باید به پای متفقین جلاد نوشت نه المان و ایتالیا و ژاپن.متاسفانه متفقین پیروز جنگ شده اند احتمالا تا ابد به این تبلیغات ادامه خواهند داد.ضمنا شما باید هدفتان حزب نازی باشد و راه پیشوا و اگر ما بنشینیم و کاری نکنیم راه پیشوا هر گز ادامه پیدا نخواهد کرد.همانطوری که یک مسلمان هدفش دینش و تکالیف دینیش است خوب باید همانطور هم بر اساس عقیده اش عمل کند.نازیسم هرگز نمی تواند دین و مذهب کسی باشد و هر گز هم در حد دین اسلام نیست و نخواهد بود.بلکه نازیسم تنها عقیده است.عقیده ای که هدفش خوبی است.نازیسم دین و مذهب نمی شناسد و هر کسی می تواند یک نازی باشد.بنابراین یک نازی خوب کسی هست که هم پایبند به دین خود و هم عقیده خود باشد.بنابراین کسی که پایبند به چیزی هست پس انسان خوبی هست.ولی یادمان باشد در هیچ چیزی افراط خوب نیست و نه نازیسم در حد دین است و نه دین در حد نازیسم و هر دو انها بر پایه اصول یکدیگر هستند.بنابراین اول دین و بعد هم عقیده نه کمتر و نه بیشتر.والسلام.

  Like or Dislike: Thumb up 3 Thumb down 1

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 10. 10

  بورسیا

  با درود فراوان به دوست داران اس اس
  علت شکست دولت رایش فقط وفقط طمع ونادانی متحدین رایش بود
  زنده باد آرمان های از جنس نازیسم اس اس گشتاپو درود بر دوست داران چنین آرمان های

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 11. 11

  بورسیا

  آوریل 16, 2017 at 10:33 ب.ظ
  ازسال 2015 به این سو برای مهاجرین در آلمان کلاسهای آموزشی نحوه مخ زنی دختران آلمانی برگزار میشود. سیاست جدی یهودیان و دولتمردان وطن فروش آلمانی تغییر بافت جمعیت آلمان است تا تعداد مهاجرین و دو رگه ها از آلمانی های اصیل بیشتر شود و از ظهور جریان های ملی گرا در آلمان و کل اروپا جلوگیری شود. قرار است پس از انتخابات آلمان بین هشت تا ده میلیون مهاجر جدید به آلمان جذب بشن. اکثر مهاجرین از سوریه عراق پاکستان افغانستان سومالی و ایران خواهند بود. یهودیان با رسانه های جمعی چنان مغز شهروندان اروپایی را شصت و دادند که اصلا نابودی نژادی و ملیتی و دینی و خانوادگی خود را نمیبینند. بالاخره یهودیان موفق به نابودی تمدن اروپایی مسیحی شدن

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 1

  [پاسخ]

  پاسخ دادن

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

All rights reserved for NaziCenter Group, Copyright© 2011-2016