• موضوع این وبسایت تاریخ می باشد و هیچ گونه تخصص و فعالیت سیاسی ندارد. این تارنما فقط تاریخ جنگ جهانی دوم در قاره اروپا را نقد و بررسی می کند.
 • این تارنما خصوصی و مستقل می باشد و به هیچ دسته و حزب و گروهی وابسته نمی باشد.
 • این تارنما هر گونه نژادپرستی را محکوم می کند. و به همه ادیان و اقوام احترام می گذارد.
 • این تارنما تمام جنایات جنگی در زمان جنگ جهانی دوم را که توسط کشورهای شوروی، آلمان نازی، ژاپن، انگلستان و آمریکا انجام شده است را محکوم می کند.
 • این تارنما صرفا تاریخ نازیسم و نازی را به طور عادلانه نقد می کند و جنایات جنگی انجام شده توسط این حکومت را محکوم می کند.

درباره نویسنده

ناشر گروه ترجمه در پورتال

گروه ترجمه ، اولین گروه رسمی نازی سنتر

مطالب مرتبط

7 Comments

 1. 1

  ناصر

  راه ما راه پیشوا-درود بر پیشوا.زنده باد پیشوا

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 11 Thumb down 1

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 2. 2

  ناصر

  من شخصا افسانه هولوکاست را انکار می کنم چون هولوکاست یک دروغ است و همانطور که شما و عزیزان گفتید بیماری تیفوس عامل مرگ یهودیان بوده و اگر اجسادشان اتش زده شده به دلیل رعایت بهداشت بوده و اتفاقا کار خوبی بوده چون بیماری تیفوس مسری هست و نازی ها برای جلوگیری از بیماری و سرایت ان به سایذ افراد اینکار را می کرده اند.دولت های غربی هر کس و ناکسی را به جرم انکار هولوکاست زندان کرده و تحت پیگرد قرار داده اند-عزیزان دولت هایی دم از هولوکاست می زنند که خودشان ملت المان را با بمب هایشان جزغاله کردند و از سلاح های غیر متعارف استفاده کردند.اونها هدفشون این هست که شما هولوکاست دروغ را انکار نکنید و مثلا بگویید بله درست هست و نازی ها فلان جنایت را کردند-عزیزان دولت های انگلیس و امریکا سالهای سال ملت های بیچاره را در قاره های افریقا و اسیا و امریکا استعمار کردند و چپاول کردند.انوقت می گویند نازی ها بد ترین انسان ها بودند-تو این شش سال ایا امریکا و انگلیس جنایت نکردند-ایا قتل عام سرخپوستان و بمباران ژاپن و جنگ ویتنام و …..جنایت نیست-دولت انگلیس که دو قرن ملت ها را استعمار کرد جنایتکار نیست.نازی ها جنایتکار هستند-اگر نازی ها جنایت هم کرده باشند که دروغ هست و تمام فیلم و عکس ها جعلی هست و با عناوین گوناگون جعل شده است.اگر امریکا تمام مردم دنیا را قتل عام کند و اگر بریتانیا تمام دنیا را به بردگی بکشد.باز خواهند گفت نازی ها بد بودند.خداوند قضاوت خواهد کرد که کدامیک بد یا بدتر بودند المان نازی و متحدینش یا متفقین وحشی.

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 2

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 3. 3

  میلاد

  درود بر پیشوا

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 5 Thumb down 0

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 4. 4

  sp

  نمی دونستم این ها را ، عالی بود

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 5. 5

  امیررضا

  علم و استارتژی های تاکتیکی بی نظیر آلمان ها بسیار از انگلیسی ها و فرانسوی ها و به خصوص روس ها و حتی متحدان آلمان یعنی ژاپن و ایتالیا که تنها از شیوه های قدیمی و تکراری پیروی میکردند بهتر بود. اما آنچه باعث شکست آلمان شد،اشتباهات زیاد بزرگ او و دیگر متحدانش یعنی ایتالیا و ژاپن بود.

  Like or Dislike: Thumb up 2 Thumb down 0

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 6. 6

  امیررضا

  سلام یک سوالی است که مدت ها ذهنم را درگیر کرده است. چرا در حملات هوایی جنگ جهانی در شب ها ، نورافکن میزدند؟

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]

  پاسخ دادن
 7. 7

  محمد

  ساخت آلمانش خوب بود

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]

  پاسخ دادن

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

All rights reserved for NaziCenter Group, Copyright© 2011-2016